Brána z konference na news

Brána z konference na news

Zdeněk Mazanec oznámil v sobotu v konferenci zprovoznění brány z emailové konference mandrake@mandrake.cz na news-skupinu cz.comp.linux.mandrake.Více informací najdete v jeho emailu, který sem dávám celý.

Mail:

---------- Forwarded message ----------Date: Sat, 26 Apr 2003 22:50:55 +0200From: Zdenek Mazanec <zdenek.mazanec@contactel_cz>Reply-To: mandrake@mandrake_czTo: mandrake@mandrake_czSubject: Oznameni: brana konference -> news a zpetDV, rad bych vam oznamil predbezne(*) dokonceni vyvojeobousmerne brany mezi touto mailovou konferenci a newsovouskupinou cz.comp.linux.mandrake. Predavacim bodem je v obousmerech newsovy server Contactelu (news.contactel.cz) s tim,ze spravce ceske vetve netnews byl pozadan o zarazeni tetoskupiny do oficialni struktury tak, aby byla sirena na vsechnynews servery.Zatim je tedy na newsech konference dostupna pouze naserveru Contactelu a ze site Contactelu. Pokud nebude dotycnyspravce reagovat do uterka, otevru tento server pro cteni provsechny ceske ip adresy.Pokud chcete veci pomoci, piste na adresu  Petr.Kolar@vslib_cz,na ktere je dotycny spravce k zastizeni a pozadujte zarazeni"nasi" skupiny cz.comp.linux.mandrake do oficialni struktury.(*) je mozne, ze se jeste ukaze nejaky problem, ale cele dnesniodpoledne funguje brana spravne, necykli ani nic nezahazuje.Pravdou je, ze provoz dnes nebyl nijak moc velky, uvidime, jakse bude chovat v dlouhodobejsim provozu.--Zdenek Mazanec, Contactel. s.r.o.http://mandrake.redbox.czSilver MandrakeClub Member

Konference nám poslední dobou pěkně ožívá, registruji pár set mailů měsícně (viz její archív) a proto věřím, že si služba najde své uživatele. Zdeňkovi za to patří velké díky a pro ty z vás, kteří newsy využívají je zde výzva: testujte a pište!

1 komentář

  1. JKL | 28.04.2003 | 11:47 | Odpovědět

    Díky, to je super !!!!!!

Leave a comment

Sorry, you must be logged in to post a comment. Login