Chystané balíčky v Peťošově repozitáři

Měl jsem jet na dovolenou — do Jeseníků. Bohužel mi v tom zabránila nemoc, takže zůstávám doma. No a připravuji RPM balíčky. V tuto chvíli mám připraveny dva velké balíky pro Mandriva Linux. Doufám, že se budou líbit! Protože nejsem v Brně u balícího stroje, mám RPM připraveny pouze na svém vlastním produkčním počítači.

Ve volných chvílích jsem připravil RPM pro dvě hry:

Cube2:  Sauerbraten — Skvělá FPS ve stylu Quake3. Připravuji článek pro Mandriva Linux. Spousta modů, boti, multiplayer a mnohé další! (438MB RPM)

Urban Terror — FPS ve stylu Counter Strike (článek) — oproti “instalaci” rozbalením ZIP archivu a spuštění přidává můj balíček ikony, položku do menu a další výhody. Zatím dostupný jen ve 32bitové verzi, ovšem SPEC je připraven i pro 64bitovou architekturu (jo, není to žádná sranda, připravit 😉 ).  (725MB RPM)

VDrift — Nejnovější verze hry VDrift, kterou spravuji pro Mandriva Linux; tentýž balíček (tím myslím konkrétně tento můj) je nyní ve frontě na build pro Cooker.

Během týdne se první dva balíčky objeví indexované v mém repozitáři jako takovém. Zatím jsou dostupné pouze pomocí přímého stažení RPM z odkazů výše. VDrift již v mém repozitáři nahrán je. Pokud vím, tak balíčky těchto her jinde nenajdete!

Žádné komentáře

Leave a comment

Sorry, you must be logged in to post a comment. Login