CZLUG pořádá další Linuxový víkend

České sdružení uživatelů operačního systému Linux (CZLUG) pořádá ve dnech 19. a 20. května Víkend CZLUGu. Jedná se o sérii přednášek určených nejširší veřejnosti.

Tématem tohoto víkendu budou přednášky a bezpečnosti a spolehlivosti, tedy hlavních doménách Linuxu. Budou zajímavé pro pokročilejší linuxové správce, ale i pro toho, kdo rozhoduje o nasazení Linuxu v kritických aplikacích.

Budou představeny produkty jako je AppArmor či SE Linux, virtualizační nástroj Xen, Ondřej Filip vysvětlí jak se dosahuje vysoké spolehlivosti u DNS, podíváme se na online zálohování databází replikacemi a Fiber Channel řešení "pro chudé".

Prostor bude i pro dotazy uživatelů a samozřejmě pro diskuse.

Akce je pořádána ve spolupráci s ČVUT, Fakultou elektrotechnickou.

Vstup na akci je zdarma.

Další informace včetně registrace naleznete na adrese www.linux.cz/vikend.

O CZLUGu

Základním posláním Českého sdružení uživatelů operačního systému Linux je sdružovat vývojáře, správce a uživatele operačního systému Linux, vytvářet vhodné podmínky pro rozvoj, využití a propagaci operačního systému Linux, pořádat přednášky, odborné semináře, konference a vzdělávací akce pro své členy i širokou veřejnost. Další informace můžete získat na stránkách http://www.linux.cz/czlug/.

Kontakt

Adresa: České sdružení uživatelů operačního systému Linux
c/o FI MU
Botanická 68a
Brno
602 00

Žádné komentáře

Leave a comment

Sorry, you must be logged in to post a comment. Login