Invex 2005

Společnost QCM, s.r.o. si všechny příznivce Linuxu dovoluje pozvat na INVEX 2005. Rádi Vás uvítáme na Brněnském výstavišti ve dnech 24. – 27. 10. 2005, v pavilonu V na stánku číslo 57.

Představíme Vám novinku LINUX BUSINESS SERVER, univerzální produkt pro serverové řešení s instalační a roční servisní podporou. Všem zájemcům poskytneme informace o aktuální linuxové distribuci MANDRIVA LINUX 2006.

Přímo na expozici si můžete také zakoupit (za výhodné ceny) celý ročník námi vydávaného měsíčníku LinuxEXPRES a to i zpětně, včetně jednotlivých historických čísel. Právě před rokem, na loňském INVEXu, jsme uvedli na mediální trh „nulté„ číslo našeho časopisu LinuxEXPRES.

Společnost QCM, s.r.o. se také aktivně účastní v rámci výstavy pořádané odborné konference Linux Hall s podtitulem Open source jako efektivní řešení. Právě v tomto duchu bude koncipováno vystoupení Davida Horkého na téma: "Přechod na Linux ve výrobním podniku". V přednášce bude prezentováno úspěšné nasazení Linuxu ve VOKD a.s.

Při návštěvě stánku se můžete zúčastnit soutěže o celoroční předplatné časopisu LinuxEXPRES nebo o krabici oblíbené linuxové distribuce Mandriva Linux 2006 CZ.

2 komentáře

  1. sweet | 25.10.2005 | 22:34 | Odpovědět

    Byl jsem tam dneska (25.10.) ale vy jste tam nebyli. Škoda.

  2. fredy | 27.10.2005 | 13:02 | Odpovědět

    Po chvili hladania som nasiel. Trochu male, ale nase. Dakujem za venovany cas. Velka smola je, ze Invex sa kona pred uvedenim Mandrivalinux 2006. Bol by som si ho kupil.

Leave a comment

Sorry, you must be logged in to post a comment. Login