Konference SDP 2004

Konference SDP 2004

Ve dnech 3.-4. března 2004 se v prostorách hotelu Olympik Praha uskuteční odborná konference SDP 2004 – Podnikové informační systémy & Business continuity.

Na konferenci budou představeny nejnovější produkty, nezbytné pro efektivní činnost podniku. Partnery konference jsou společnosti Hewlett Packard a Unreal Technology a svá řešení a nejnovější trendy zde představí téměř dvacet společností. Vstup na konferenci je pro odbornou veřejnost zdarma. Podmínkou účasti je pouze včasná registrace na webových stránkách pořadatelské společnosti Software Media s.r.o – http://www.softwaremedia.cz/sdp.

Konference SDP 2004 – Systémy pro podniky & Business Continuity – nabídne všem zájemcům o novinky přehled nových řešeních v oblasti Enterprise řešení, ERP/MPR2, CRM, Data whosellers, Ochrana dat, Management informačního systému, CAD/CAM a zároveň účastníkům nabídne velmi zajímavý pohled do ucelené tématiky Business Continuity – Disaster Recovary Plans.

Konference SDP 2004 je další z řady odborných, mezinárodně uznávaných konferecní, která navazuje na úspěšné projekty BIST 2003 a Linux Pro 2003. Nenechte si ujít možnost seznámit se s novinkami, které dovedou proměnit každodení starosti v příjemnou práci. VSTUP NA KONFERENCI JE ZDARMA. Registrujte se již nyní na http://www.softwaremedia.cz/sdp. V průběhu konference je pro účastníky zajištěno občerstvení. Každý účastník je zařazen do losování o zajímavé ceny.

Žádné komentáře

Leave a comment

Sorry, you must be logged in to post a comment. Login