LinuxEXPRES se stal mediálním partnerem OSS Alliance

Praha, Brno, 23. června – Časopis LinuxEXPRES se stal mediálním partnerem  společnosti pro výzkum a podporu Open Source – OSS Alliance. Cílem  společnosti je pomáhat správním orgánům v rozhodování o přechodu na Open  Source, podpora svobodného softwaru s otevřeným zdrojovým kódem,  otevřených standardů a bezpečnosti v oblasti softwaru, dat a  telekomunikací.

Vydavatel linuxového měsíčníku LinuxEXPRES, společnost QCM, s.r.o., tímto  nabízí alianci nejen mediální podporu, ale také časopisy na akce pořádané  ve spolupráci s OSS Alliance. Součástí dohody je i poskytnutí inzertního  prostoru na propagaci projektů, které budou sloužit k dalšímu šíření Open  Source, případně konkrétních open-source projektů.

O sdružení OSS Alliance

Společnost pro výzkum a podporu Open Source (OSS Alliance) je neziskovou  organizací založenou při FJFI CVUT a pod záštitou Ministerstva informatiky  CR. OSS Alliance je podporována předními dodavateli IT řešení ? IBM,  Novell, Sun Microsystems, Software602, Insight Strategy a dalšími. Cílem  OSS Alliance je výzkum a podpora nasazování Open Source řešení především  ve veřejné správě, školství a také podpora samotných Open Source projektů. 

Žádné komentáře

Leave a comment

Sorry, you must be logged in to post a comment. Login