Mandrakeclub – FAQ

Spolu s letní akcí Mandrakeclubu se nám ozvalo mnoho lidí – kromě zájmu o členství samotné jsme však zaregistrovali i několik často se opakujících dotazů. Proto se na ně pokusím odpovědět…

V předchozím článku jsme zmínili co je vlastně Mandrakeclub, jak vypadá, co svým členům nabízí a jak se lze stát jeho členem.

Mezi další časté dotazy patří:

Otázka: Dá se zvýhodněné členství pořídit i na Slovensku?
Odpověď: Samozřejmě. Členství se dá zakoupit i na Slovensku. Je-li zákazník daňový subjekt, tj. má-li DIČ, je možné učinit objednávku přímo přes náš shop, či na mailu shop@mandrake_cz. Po obdržení takové objednávky klienta kontaktujeme pomocí e-mailu, abychom se dohodli na způsobu platby – ta probíhá prostřednictvím bankovního převodu na základě proforma faktury. Po ověření převodu zašleme uživateli mailem registrační kód členství a běžnou poštou potom originál faktury a certifikát k zakoupenému členství. U nedaňových subjektů předáváme objednávky k vyřízení našemu slovenskému redistributorovi – společnosti Agemsoft, a. s.

Otázka: Mohu za členství zaplatit pomocí převodu z účtu?
Odpověď: Jistě, i to je možnost. V případě Vašeho zájmu o tuto alternativu zašlete, prosím, svou objednávku na mail shop@mandrake_cz, a tento požadavek nezapomeňte uvést. Další postup je v podstatě totožný s výše uvedeným: obratem Vám vystavíme fakturu a po ověření převodu Vám e-mailem zašleme produktový klíč a bežnou poštou certifikát a originál zmíněné faktury.

Otázka: Mohu se stavit ve Vaší kanceláři a členství zakoupit osobně?
Odpověď: I tato varianta je možná. Členství, ostatně – jako kterýkoliv jiný z produktů Mandrakelinux – můžete zakoupit v naší brněnské kanceláři na ulici Milady Horákové 1 (společnost QCM, s. r. o., 4. patro), jsme tu každý všední den od 9:00 do 16:30 h.

Otázka: Jakou formou je členství dodáváno?
Odpověď: Členství dodáváme formou certifikátu s tzv. Product Key – produktovým klíčem. Pro využívání výhod Mandrakeclubu je nutné nejprve tento klíč zaregistrovat a vytvořit si tak svůj účet v Mandrakeclubu.

Otázka: Jak tento kód zaregistruji?
Odpověď: Je možné použít program mdkonline, ale nejjednodušší způsob registrace je zobrazit si v internetovém prohlížečí stránky www.mandrakeclub.com, kliknout vlevo nahoře na tlačítko “login” a dostanete se na stránku, kde je od Vás vyžadováno buď zadání přihlašovacího jména a hesla, či níže (v barevně odlišeném pozadí) zadání “Product Key”. Nenechte se odradit hláškou, že se jedná jen o trial přístup, a do políček zadejte zakoupený produktový klíč a potvrďte jej. Dále budete provedeni vytvořením Vašeho účtu. Upozornění: pro korektní registraci a další fungování klubu je nutné mít v prohlížečí povoleny cookies.

Otázka: Mohu pomocí tohoto certifikátu/produktového klíče členství prodloužit, případně navýšit?
Odpověď: Bohužel. Navýšit/prodloužit členství je možné pouze prostřednictvím Mandrakeclubu, potažmo Mandrakestore společnosti Mandrakesoft, S. A. Námi dodávaný certifikát, resp. klíč na něm uvedený, je však platný 1 rok. Tj. je možné využít současné výhodné nabídky, zakoupit nové členství, vyčerpat své stávající a teprve poté si zaregistrovat nové. Roční platnost členství se potom počítá ode dne vytvoření účtu v Mandrakeclubu.

Zvýhodněná nabídka členství v Mandrakeclubu:

1.990,- Kč
(sleva 50%!)
Produkt cena bez DPH
Standardčlenství v Mandrakeclubu 990,- Kč
(sleva 50%!)
Silverčlenství v Mandrakeclubu


Kromě stávající nabídky produktů spjatých s členstvím v Mandrakeclubu jsme pro Vás připravili další výhodnou nabídku:

2.790,-Kč 3.790,-Kč 3.790,-Kč 4.790,-Kč 8.090,-Kč 9.090,-Kč
Produkt cena bezDPH
Standardčlenství + Mandrakelinux 10.0 PowerPack DVD
(včetně českého manuálu)
Silverčlenství + Mandrakelinux 10.0 PowerPack DVD
(včetně českého manuálu)
Standardčlenství + Mandrakelinux 10.0 PowerPack
(včetně českého manuálu, update CD a instalačnípodpory)
Silverčlenství + Mandrakelinux 10.0 PowerPack
(včetně českého manuálu, update CD a instalačnípodpory)
Standardčlenství + Mandrakelinux 10.0 PowerPack+
(včetně českého manuálu, update CD a instalačnípodpory)
Silverčlenství + Mandrakelinux 10.0 PowerPack+
(včetně českého manuálu, update CD a instalačnípodpory)

Jedná se o časově omezenou akci, jak samostatné členství, tak produktové balíčky, v nichž je obsaženo, jsou dostupné pouze do 12. srpna 2004! (ev. do vyprodání zásob zvýhodněného členství).

Žádné komentáře

Leave a comment

Sorry, you must be logged in to post a comment. Login