Nová verze Lotus Notes a Red Hat na konferenci LinuxExpo

Letošní ročník konference a výstavy LinuxExpo představí novou verzi softwarových nástrojů pro komunikaci Lotus Notes 8 s názvem "Hannover" a novou verzi Red Hat Enteprise Linux 5. Již 7. ročník konference a výstavy LinuxExpo 2007 se koná ve dnech 17. – 18. dubna v pražském Hotelu Olympik Artemis. Na LinuxExpo letos zavítají opravdové osobnosti z oblasti open source a Linuxu.

Zajímavý konferenční program nabízí prezentace, praktické ukázky i případové studie komerčních produktů pro podnikovou sféru, specializovaný blok pro veřejnou správu a nebudou chybět neziskové projekty a vzdělávací programy z oblasti Open Source Software.

Velmi diskutovaným tématem letošní konference budou formáty dokumentů. O válce dokumentů bude řeč v| přednášce Michaela Meekse, společnost IBM ukáže práci s dokumenty formátu ODF a poprvé na LinuxExpu shlédnete i praktické ukázky možností formátu Open XML společnosti Microsoft.

Na LinuxExpu 2007 bude zastoupeno více než 30 společností. K nejvýznamnějším budou patřit společnosti IBM, Servodata, Oracle, HP, Red Hat, SGI, Sun, Enlogit, QCM a Eset software.

Zdarma registraci na akci, rezervace místa na přednáškách a další informace naleznete na www.linuxexpo.cz.

Za Exponet s.r.o.
Jolana Jakoubková
jolana.jakoubkova@expo-net_cz
tlf.: +420 226 066 933

Exponet s.r.o. – pořadatel odborně zaměřených konferencí, veletrhů a výstav. Portfolio služeb zahrnuje pořádání firemních prezentací, seminářů, tiskových konferencí a společenských akcí a realizaci výstavních expozic a stánků na tuzemských i zahraničních veletrzích. Mezi největší pořádané akce patří konference a výstavy: IT Security Workshop, Mobile and Wireless Solutions, LinuxExpo, IT Business Solutions, IP Telephony Workshop či Data Storage Workshop. Více na www.expo-net.cz.

Žádné komentáře

Leave a comment

Sorry, you must be logged in to post a comment. Login