Nové stránky!

Už jste si zřejmě všimli …

… nová podoba mandrake.cz je tady. S menším zpožděním ale přece :)Vyjmenovávat všechny novinky asi nemá cenu, je jich příliš.Struktura webu a informací je úplně jiná – vše naleznete klasicky namapě serveru (česky sitemap).Ta by Vám mohla pro začátek hodně usnadnit orientaci. Přibylomnoho informací o Linuxu a Mandrake a nějakéukázky, zlepšily se možnosti diskuzí a vyhledávání.

Koncepce

Nejpodstatnější bude asi kompletní změna zaměření a celkové prezentaceinformací. Nový web je daleko více zaměřen na linuxovou komunitu – namožnosti vzájemné komunikace a pomoci mezi samotnými uživateli. Stejnětak jako samotná distribuce.

Koncepce nových stránek není nepodobná koncepci oficiálních stránek MandrakeSoftu ale ty nám připadají příliš nejednotné a poměrně obtížnéna orientaci. Navíc jsou v angličtině a to může být pro některé uživatele problém. Proto jsme se k tomu postavili trochu jinak.

Nejsme však neomylní – pokud máte lepší nápady, sem s nimi! Uvítáme jakoukoliv podnětnou připomínku, nový návrh, nebo jen oznámení chybičky k případné nápravě. Zřídili jsme pro Vásdiskuzní fórum o novém vzhledu a obsahu. Kontaktovat nás můžetei emailem na feedback (AT) mandrake.cz (feedbac@mandrake_cz).

Nové technické fórum

Vyslyšeli jsme Vaše četné žádosti a kompletně přepracovali webové technické fórum. Odpovědi jsou nyní řazeny přímo k příspěvkům, přibylamožnost prohledávání (dokonce celého webu).

Diskuzní koutek

Všem uživatelům bez ohledu na vyznání, barvu pleti, používaný editornebo sexuální orientaci poskytujeme místo k volným diskuzím o libovolných problémech, které se nějakým způsobem dotýkají Linuxu, free software nebo těchto stránek.Můžete si založit vlastní diskuzi na zvolené téma!

A proto diskutujte, přispívejte a pište!

2 komentáře

  1. Dany | 21.06.2002 | 08:37 | Odpovědět

    Gratuluji k vybornemu desenu a inteligentnimu zpracovani, vypadaji opravdu super, jen tak dal 🙂 Caute D.

  2. jAHu | 23.06.2002 | 22:39 | Odpovědět

    super je aj ze sa zlepsila aktualizacia

Leave a comment

Sorry, you must be logged in to post a comment. Login