Nový shop na www.mandrake.cz

Nový shop na www.mandrake.cz

Po dvou letech se portál www.mandrake.cz konečne dočkal změny… neb stav původního elektronického obchodu byl již nejen dle zákona, ale i dle uživatelů nedostačující, rozhodli jsme se zprovoznit nový shop založený na projektu OSCommerce.

Bohužel – díky tomu, že se jedná o samostatný projekt a řešení na přechodnou dobu (na nové podobě celého portálu se již pracuje), je nutno se pro využití služeb elektronického obchodu znovu přihlásit, což platí i pro uživatele, kteří již svůj účet na www.mandrake.cz mají.

V rámci nového shopu naleznete jak popisy produktů, tak jejich hodnocení. Můžete objednávat, nebo se jen informovat… v brzké budoucnosti zde naleznete také výhodné nabídky produktových balíčků, např. MandrakeMove 2 CZ spolu s USB kliči, nebo předobjednávky na připravované produkty Mandrakelinux 10.1 CZ.

Bohužel stále přetrvává handicap pro slovenské uživatele – stále nejsme schopni vyřizovat jednotlivé objednávky na Slovensko. Máte-li zájem o kterýkoli z nabízených produktů, neváhejte kontaktovat společnost Agemsoft, a. s. (v případě zájmu o předplatné časopisu LinuxEXPRES potom společnost Stinet), či některého z dalších distributorů.

2 komentáře

 1. J.-T.S. | 24.10.2004 | 16:32 | Odpovědět

  Nabízená verze v akci Mandrake Linux 10 (5 CD) se mi při každé instalaci chová jinak – věčně hlásí chyby – disk se kouše, někdy chce CD 2, jindy ne – jen CD3, když je třeba instalaci ukončit a začít znovu. Hlavně nezvládne zajistit grafické uživatelké rozhraní. Musím ručně – podle příručky z text. režimu nastavit VESA.

  Hlavní problémy: 1) Nemohu zjistit jak spustit zavaděč v KDE či textovém režimu a přenastavit – dobu prodlení a systém, který se má po ní spouštět. Chci, aby to byl Windows – dokud mi Linux nebude fungovat. (Linux je na speciálním oddílu, který Windows “nevidí”.)
  2) KDE je v angličtině, ačkoli při instalaci byla nastavená čeština
  3) nelze se připojit na Internet – ačkoly údaje o LAN, jsou zadány tak jako ve Windows, kde to běží.
  4) Nejde na ploše vytvořit zástupce jakékoli ikony – pořád to ukazuje přeškrtlé kolečko – přitom v Mandrake 8.2. – tam stačilo táhnout to na plochu a ono se to zeptalo – zda kopírovat nebo vytvořit zástupce…. 🙁

  Jsem celkem zklamán .- stále ale doufám, že mi někdo poradí.

  Mám Celeron 800MHz, 20GB IDE disk, 256MB RAM, VGA Nvidia GeForce 4 MX 440 64MB

 2. Tomas M. | 28.10.2004 | 09:35 | Odpovědět

  Novy shop je opravdu prehlednejsi, libi se mi. V kazdem pripade bych jako zakaznik spise uvital moznost uhrady faktrury predem, abych nemusel platit dobirku vice nez 100,- Kc. A myslim, ze nejsem sam kdo by radeji zaplatil predem a platil misto “dobirkovneho” o polovinu nizsi klasicke postovne…..

Leave a comment

Sorry, you must be logged in to post a comment. Login