Open-source řešení v sítích

ors-logoSlezská univerzita v Opavě, Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné, Ústav informačních technologií a Liberix, o.p.s. vás zvou na konferenci věnovanou svobodnému softwaru, která se koná 29. října 2009 v Karviné.

opf-sluliberix

Slezská univerzita v Opavě
Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné
Ústav informačních technologií
a
Liberix, o.p.s.

Vás zvou na konferenci věnovanou svobodnému softwaru

Open-source řešení v sítích

Konference se koná 29. 10. 2009 od 9:00 v prostorách Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné.

Akce je určena široké odborné i neodborné veřejnosti se zaměřením na studenty informatických, ekonomických a marketingových oborů. Hlavním cílem je seznámení s možnostmi svobodného softwaru a otevřených technologií. Program obsahuje množství přednášek a seminářů s účastí akademické, komunitní i korporátní sféry.

„Jsme velmi rádi, že konferenci podporuje takové množství partnerů. Očekáváme, že setkání odborníků i laiků povede k diskuzi nad použitím otevřených technologií v praxi, a to nejen v akademické, ale zejména té firemní. Na principu setkání odborné i laické veřejnosti z obchodní i školské sféry je letošní ročník konference postaven,“ vysvětluje ing. Lukáš Macura, člen přípravného výboru.

Na konferenci se objeví příspěvky z praktického nasazení open source technologií ve velkém prodejním řetězci, v nemocnici nebo technologické firmě. Několik příspěvků se věnuje použití open source v životě univerzity, dále budou představeny technologie Jabber, Joomla nebo Moodle. Kromě dvou přednáškových sálů bude k dispozici také počítačová laboratoř s probíhajícími semináři (např. správa počítačových učeben).

Vstup na akci je volný, účastníci by se měli ve vlastním zájmu registrovat. Registrovaní mají zajištěn vstup, obdrží konferenční materiály a zúčastní se losování o ceny. Další informace naleznete na stránkách ors.slu.cz, kde jsou k dispozici také letáky k propagaci akce.

Lukáš Macura, přípravný výbor OSR 2009
Vlastimil Ott, Liberix, o.p.s

Generální partner

tieto

Hlavní partner

uniscomputers

Partneři

winstrominveatechdatainterphonyxnetguruaveriagrada

Odborný partner

cznic

Mediální partneři

abclinuxulinuxexpres rootzdrojakmandrivalinux openofficecz topzine

Žádné komentáře

Leave a comment

Sorry, you must be logged in to post a comment. Login