Pozvánka na Invex 2006

Společnost QCM, s.r.o. si všechny příznivce Linuxu dovoluje pozvat na INVEX 2006. Rádi Vás uvítáme na Brněnském výstavišti ve dnech 9. – 13. 10. 2006, v pavilonu V na stánku číslo 110.

Poskytneme Vám aktuální informace o kompletní nabídce linuxových produktů QCM, s.r.o. Můžete zde také nakoupit produkty MANDRIVA LINUX 2006 s veletržní slevou 50-60% a rovněž se slevou jednotlivá čísla námi vydávaného měsíčníku LinuxEXPRES a to i zpětně, včetně historických čísel.


Společnost QCM, s.r.o. se také aktivně účastní pořádané odborné konference Linux Hall, která bude letos pouze jednodenní a to v úterý 10.10.2006. Konference s podtitulem Linux a open source v praxi má zajímavý program, ve kterém, mino jiné, vystoupí zástupce společnosti Microsoft. Následná panelová diskuse bude jistě reflektovat argumenty uvedené v jednotlivých vystoupeních přednášejících a slibuje nekompromisní střet příznivců Linuxu a Microsoftu.

Těšíme se na shledání v Brně.

Za společnost QCM, s.r.o.

Milan Woff
obchodní ředitel
milan.woff@qcm_cz

1 komentář

  1. kuchaj | 10.10.2006 | 19:48 | Odpovědět

    Chci se zeptat, jestli nebude možno na Invexu zakoupit FREE verzi Mandriva Linuxu 2007. Ve Vašem článku jsem našel i odkaz na obchod kde se dá koupit za symbolickou stovku. Lidi, kteří nemají možnost stahovat by určitě byli potešení a snad obětovali i tu stovku.(http://www.linuxsoft.cz/shop/?produkt=84098)

Leave a comment

Sorry, you must be logged in to post a comment. Login