První ročník konference Mandrakelinux.con ´04

První evropská konference Mandrakelinux.con ´04
PRAHA, hotel ILF, 14.- 15. 7. 2004

Odbornou počítačovou veřejnost, která sleduje dění v linuxovém světě, bude zajímat aktuální informace o konání konference s mezinárodní účastí Mandrakelinux.con ´04. Konference je určena uživatelům operačního systému Mandrakelinux, v současné době snad nejoblíbenější linuxové distribuce, kteří se chtějí navzájem setkat, získat nové poznatky a navzájem se podělit o zkušenosti. Účast na konferenci bude přínosem nejen pro odborníky, kteří se zabývají Linuxem, ale i pro ty, kteří uvažují o přechodu z jiných operačních systémů právě na Linux.

Pestrý program konference obsahuje přednášky správců a manažerů linuxových systémů s poznatky přímo z praxe. Podstatnou částí akce budou i vystoupení odborníků QCM se souhrnem technických i obchodních informací o produktech Mandrakelinux s jejich doporučeními k aplikaci. Od zahraničních hostů z Francie, přímo ze společnosti MandrakeSoft S.A., se účastníci dozví nejnovější informace z oblasti vývoje a uplatnění Mandrakelinux jinde ve světě a budoucích plánech společnosti.  Program počítá i se značným prostorem pro diskusi na posluchačsky nejzajímavější témata.

Po celou dobu akce budou připraveny ukázky nasazení řešení a aplikací, běžících na produktech Mandrakelinux, od celé řady tuzemských dodavatelů. Zde také mohou účastníci využít přítomné odborníky k individuální konzultaci.

Již dnes se mohou zájemci o účast na konferenci registrovat na

http://www.softwaremedia.cz/mandrakecon/

Konferenci organizuje společnost Software Media s.r.o. známá jako vydavatel časopisu Linux+. Obsah zajišťuje spolupořadatel a odborný garant konference QCM, s.r.o..Software Media s.r.o. Je vydavatelem odborných periodik z oblasti GNU/Linuxu a OpenSource. Nosným titulem jejího portfolia je měsíčník Linux+ a jeho občasník Linux+Extra Mandrake. Software Media také pořádá odborné konference a workshopy v oblasti Bezpečnost IT, Linux, Unix, PHP, Software Development, Identity management a Business Continuity. Více informací o společnosti na http://www.softwaremedia.cz

QCM, s.r.o. je jednou z předních společností, které poskytují firemní řešení na platformě Linux. V České republice provozuje portál http://www.mandrake.cz, jehož úkolem je popularizovat tuto distribuci na našem trhu. Právě díky QCM je dnes Mandrakelinux nejpopulárnějším Linuxem v ČR. QCM se může pochlubit mnoha oceněními, např. Křišťálovým diskem, který získala na loňské výstavě INVEX 2003 za jeden ze svých produktů. Více informací na http://www.qcm.cz.

1 komentář

  1. dusan_19 | 20.06.2004 | 14:04 | Odpovědět

Leave a comment

Sorry, you must be logged in to post a comment. Login