Rozšiřte řady pražského vývojového týmu Sun Microsystems!

Společnost Sun Microsystems podstatně rozšiřuje své vývojové centrum v Praze. Během následujících dvou let se počet pražských specialistů zdvoj- až ztrojnásobí a stane se tak největším engineeringovým centrem Sunu v Evropě.


Vznik nových týmů je především výsledkem rozhodnutí přesunout část vývoje, testování a podpory operačního systému Solaris do Prahy. Společnost má zájem zejména o junior i senior systémové vývojáře, sustaining inženýry a testery se znalostí jazyka C, Unix nebo Linux operačních systémů a jazykovou vybaveností na straně angličtiny. Kromě operačního systému Solaris, se v Praze vyvíjí i produkty a nástroje jako NetBeans, Wireless Toolkit, N1 Grid System nebo Java Enterprise System.

Proč pracovat právě v Sun Microsystems?
Zaměstnání ve společnosti poskytuje hned několik výhod: máte možnost podílet se na přípravě těch nejnovějších softwarových technologií a Vaše odborné vědomosti jsou neustále rozšiřovány o nové poznatky. V souladu s vizí společnosti – Everyone and everything participating on the Network – se můžete stát součástí mezinárodních týmů lokalizovaných po celém světe (USA, Evropa, Indie). I díky těmto a mnohým dalším zaměstnaneckým benefitům jež společnost poskytuje (nadstandardní zdravotní péče, teleworking, firemní akce) se letos společnost Sun Microsystems umístila v první desítce vyhodnocení Zaměstnavatel roku 2005.

Pokud máte zájem být u vývoje převratných technologií, realizovat své myšlenky a nápady a pracovat v týmu podobných nadšenců jako Vy sám, navštivte www.talents.cz/sunjobs, kde naleznete aktuální seznam otevřených pozic. Konkrétní dotazy můžete adresovat také na p. Františka Kulvajta, f.kulvajt@talents_cz, tel. 225 100 225.

O společnosti
Společnost Sun Microsystems je předním světovým poskytovatelem hardwaru, softwaru a řešení, jež zabezpečují správné fungování síťových prostředí a neomezenou disponibilitu síťových služeb. Od svého vzniku se Sun zaměřuje na vývoj produktů a technologií založených na otevřených oborových standardech, jež umožňují uživatelům vytvářet flexibilní počítačová prostředí. Díky této strategii přinesl technologie jako NFS, operační systém Solaris, architekturu SPARC a v neposlední řadě Javu. Java se pak stala základním kamenem pro rozvoj dalších produktů a platforem, např. J2EE, Java Enterprise System nebo Java Desktop System. Řešení společnosti Sun se uplatňují v řadě komerčních a technických aplikací, v telekomunikacích, bankovnictví, výrobě, státní správě, vzdělávání, výzkumu atd. Sun zaměstnává celosvětově přibližně 35 000 osob a je zastoupen ve 100 zemích. Společnost byla založena v únoru 1982 v Kalifornii. V České republice Sun provozuje jedno z největších vývojových center v Evropě, vybudované na základě akvizice společnosti NetBeans v roce 1999.

3 komentáře

 1. Anonym | 07.11.2005 | 17:12 | Odpovědět

  Co má společné firma Sun na webu o Mandriva Linuxu?

  1. Anonym | 07.11.2005 | 19:17 | Odpovědět

   To ze si to zadavatel zaplatil nebo maji nejakou jinou spolupraci.

  2. Anonym | 08.11.2005 | 00:58 | Odpovědět

   Hledaji lidi pro open source…

Leave a comment

Sorry, you must be logged in to post a comment. Login