Školící středisko pro Mandrake

Tisková informace: První školicí středisko pro Mandrake Linux

V těchto dnech uzavřely společnosti QCM s.r.o. (autorizovaný distributorMandrake Linuxu) a EIITE s.r.o. smlouvu o spolupráci při školení tétodistribuce Linuxu.

EIITE bude poskytovat školení na aktuálních verzích Mandrake Linux (nyníverze 9.0 a 9.1) ve svých učebnách v Praze a Ostravě. Pod vedením zkušenéholektora mají studenti možnost naučit se vše od úvodu do správy Linuxu, základní a pokročilé administrace systému až po aplikace jako jsou napříkladSamba nebo HylaFax server. Maximální počet účastníků na kurzu je 12, každýstudent dostane manuál a má k dispozici počítač pro praktická cvičení.

Po skončení kurzu mají studenti možnost získat certifikát od společnosti SairLinux.

Informace o aktuálních kurzech: http://www.eiite.cz/skoleni/linux/.

Pro další informace prosím kontaktujte:
Mária Hokkyová, tel. 266 032 516, mariah@eiite_cz.

Společnost EIITE

Společnost EIITE s.r.o. patří mezi přední školící střediska v oblastiinformačních technologií (IT). Již od roku 1994 poskytuje zejména autorizovanékurzy pro IT, konzultace, technickou podporu, projekci, nasazování i auditů IT.EIITE je autorizovaným školícím partnerem společností Microsoft, GTS Learning,Sylvan Prometric, GLA aj., realizuje rekvalifikační kurzy MŠMT. EIITE disponujestabilizovaným týmem interních a externích lektorů s nejvyšší úrovní mezinárodněplatných certifikací v odpovídajících oblastech. Bližší informace naleznete nahttp://www.eiite.cz.

Společnost QCM

Společnost byla založena v roce 2001. Disponuje schopnými lidmi a rozsáhlýmizkušenostmi s nasazováním Unixu a Linuxu v sítích českých i zahraničních firem.Začátkem roku 2002 jsme rozšířili své aktivity a začali distribuovat a podporovatoperační systém Mandrake Linux. Cílem společnosti je poskytovat komplexní řešenípro podnikovou klientelu, založená na otevřených standardech. Rozsah naší činnostise pohybuje od návrhu a implementace počítačových sítí až k vývoji vlastníchaplikací, to vše na platformě Mandrake Linux. Bližší informace naleznetena http://www.qcm.cz.

Žádné komentáře

Leave a comment

Sorry, you must be logged in to post a comment. Login