Soutěž na MandrivaLinux.cz

Server MandrivaLinux.cz vyhlásil soutěž o zbrusu nové knihy Mandriva Linux 2010 CZ! Napište článek o softwaru, který ve svém Mandriva Linuxu používáte a pošlete nám jej do redakce. Pro inspiraci se podívejte na první z těchto článků: Můj software v Mandriva Linuxu 1 – Co používá Peťoš. Pokuste se prosím držet uvedených oblastí (nadpisů), klidně si další přidejte. Nezapomeňte na obrázky aplikací (Jak správně vytvořit snímek obrazovky). Kromě zkušeností autorů budou —  doufáme —  vycházet i zkušenosti čtenářské. Nejlepší čtenářský příspěvek, který obdržíme v období od 1. do 18. prosince 2009, odměníme zbrusu novou knihou Mandriva Linux 2010 CZ. Tak si dejte záležet, těšíme se! Pište na adresu redakce@linuxexpres.cz (společná redakce).

2 komentáře

 1. Vlastimil Ott | 04.01.2010 | 16:05 | Odpovědět

  Odezva byl mizerná, text poslal jen Jiří Řánek (http://www.mandrivalinux.cz/muj-software-v-mandriva-linuxu-2-co-pouziva-jiri-ranek/). Pro redakci je to velké zklamání. 🙁 Když už ani soutěže nikoho nezajímají… 🙁

 2. aksavaden | 04.01.2010 | 21:08 | Odpovědět

  Pro me je zase zklamani, ze jste vy zklamani 🙂
  Petos napsal prvni clanek a po precteni tohohle
  “V redakci jsme už dlouho uvažovali nad tím, jaké programy naši uživatelé používají. Jaký software používáte? Proč? Nakonec nás napadlo podívat se do vlastních řad a poprosili jsme naše autory, aby každý sepsal krátký článek o programech, které používají. Začali jsme tedy u sebe a toto nechť je první vlaštovkou ze série článků.”
  Jsem myslel ze bude nejake pokracovani z vasich řad, ale nic 🙁
  Pro me je to take zklamani 🙁

Leave a comment

Sorry, you must be logged in to post a comment. Login