Soutěž: Pošlete obrázek svého desktopu a vyhrajte knihu

Zapojte se do soutěže o dvě knihy. Máme pro vás oblíbenou knihu Mandriva Linux 2010 CZ se čtyřmi DVD a novinku Digitální fotografie v programu GIMP.

Do soutěže se zapojíte jednoduše: Pošlete obrázek svého linuxového, případně jiného UNIXového, desktopu. Můžete jich poslat i několik, pokud používáte více počítačů. Redakce vybere ten, který se jí bude nejvíce líbit a odmění ho knihou Mandriva Linux 2010 CZ.

Čtenáři portálu se budou moci také zapojit a hlasovat pro ten desktop, který se jim bude líbit nejvíce, a jako ve škole jej oznámkují. Ten, který získá nejlepší známku (jedničku s pomyslnou hvězdičkou) zvítězí a dostane knihu Digitální fotografie v programu GIMP.

Pro platnou účast v soutěži stačí splnit následující podmínky:

  • uvést své plné jméno a e-mail
  • souhlasit s uveřejněním svého jména
  • mohou se zúčastnit uživatelé všech otevřených UNIXových typů operačních systémů (Linux, BSD, OpenSolaris)
  • můžete poslat více obrázků různých desktopů, s kterými pracujete
  • obrázky budou ve formátu *.png v nejvyšším možném rozlišení
  • na obrázku může být pouze desktop, pokud bude zřejmé, že je to Linux, případně musí být na ploše otevřeno okno, z nějž bude toto patrné

Své obrázky desktopů posílejte do 28. března 2010 (včetně) na adresu redakce@openoffice.cz

Hlasovat pro desktop, který se vám nejvíce líbí, můžete zde: http://www.linuxexpres.cz/album/muj-desktop-2010

Kniha o francouzské linuxové distribuci Mandriva Linuxu 2010 vznikla pod vedením Ivan Bíbra a je pravou studnicí vědomostí nejen pro začínajícího uživatele.

Další kniha se jmenuje Digitální fotografie v programu GIMP, kterou ocení začátečník stejně jako ostřílený fotograf. V této lednové novince se autor zabývá základními metodami zpracování fotografií a představuje i velice efektní a efektivní triky, které mohou kde koho překvapit.

Žádné komentáře

Leave a comment

Sorry, you must be logged in to post a comment. Login