Sraz uživatelů Mandriva Linuxu v květnu 2010

Rok se s rokem sešel a je zde další sraz uživatelů Mandriva Linuxu. Stejně jako minulé setkání se i toto uskuteční v Brně, opět v hospodě Pegas na ulici Jiráskova. Datum setkání je sobota 15. května 2010 od 19 hodin. Doufáme, že se sejdeme v hojném počtu, aspoň jako minule.

V hospodě je krom výborného pití a jídla také přístup přes wifi na internet, takže si nabijte baterku do notebooků 🙂 S Ivanem vás seznámíme s novou koncepcí webu, převážně wiki a budou představeni noví admini wiki (ti, kteří dorazí… 😉 ). Ovšem hlavní bude posezení u dobrého piva s dobrými lidmi a moudře pohovořit nad otázkami života, vesmíru a tak vůbec.

Všechny budoucí účastníky prosíme, aby se “zapsali” na fóru v patřičném vlákně, abychom věděli, s jakým počtem počítat 🙂

Zvou vás (prachy si však vezměte svoje!) Peťoš a Bibri

3 komentáře

 1. KarelB | 11.04.2010 | 20:34 | Odpovědět

  Zdravím,
  plánujete vůbec po konferencích LinuxExpo sejít do hospody?

  Díky

  KarelB

  1. Peťoš Šafařík | 11.04.2010 | 20:38 | Odpovědět

   Bude tam Ivan, ale já ne… Navíc hospoda po LinuxExpu bude multi-distro. Tato akce bude opravdu převážně MDV (teda zatím sjou tam jen Mandriváci 😀 )

 2. No je to jistěže lákavé, pro mě jako skalního Mandriváka…ale v týž den je i brněnská muzejní noc (od 18.hod) – http://brnenskamuzejninoc.cz/. Nechám to asi na své holce, jestli bude chtít “vyrazit do ulic”, tak ji doprovodím, jinak se mnou počítejte na MDV.

  Johny

Leave a comment

Sorry, you must be logged in to post a comment. Login