Stáhněte si: Příručka o focení a zpracování fotek pomocí open-source softwaru

Vážení příznivci MandrivaLinux.cz, připravili jsme pro vás dárek, který se vám určitě bude líbit. Unikátní brožura, které se věnuje zpracování digitálních fotek za pomoci open-source programů.

Obálka brožury Zpracování digitální fotografie

Obálka brožury Zpracování digitální fotografie

Dobré rady a návody k focení

Připravili jsme pro vás 70stránkovou brožuru, která přináší návody pro zpracování digitálních fotografií s použitím open-source softwaru. Stáhněte si ji – doufáme, že se vám bude líbit. Vaše reakce čekáme na adrese info@liberix.cz.

» Stáhněte si brožuru Zpracování digitální fotografie

Chcete další brožury? Podpořte jejich výrobu!

Rádi připravíme další brožury. Jejich příprava (bez tisku) stojí zhruba 20 000 korun. Proto bychom vás chtěli požádat o finanční příspěvek. Na veškerou činnost si musíme vydělat a dary od naších příznivců jsou velmi důležitou součástí našich zdrojů. Chceme pokračovat ve výrobě podobných materiálů, ale potřebujeme peníze.

Pošlete nám prosím 300 Kč, 500 Kč nebo 1000 Kč na náš účet 2100055120/2010 (Česká republika) nebo 2100055120/8330 (Slovenská republika). Do poznámky, prosím, uveďte svůj e-mail, abychom vám mohli poděkovat. Přečtěte si podrobné informace, jak lze peníze poslat. Darovat samozřejmě můžete i jinou částku.

Náhled na brožuru o digitální fotografii

Náhled na brožuru o digitální fotografii

Proč byste měli podpořit zrovna nás?

  • Jsme neziskovka, která aktivně prosazuje Linux a open source. Jsou za námi vidět výsledky (můžete je sledovat třeba na webu www.liberix.cz).
  • U nás vždy uvidíte, jak peníze spotřebováváme. Přeložíme programy, uspořádáme vzdělávací akci pro děti či učitele, vytvoříme PDF příručku.
  • Jsme jediná neziskovka, která se tak aktivně zajímá o open source. Koho jiného byste měli podpořit? 🙂

Liberix propaguje open source

Obecně prospěšná společnost Liberix se stará o obsah MandrivaLinux.cz a dalších webových magazínů, každý měsíc připravuje zdarma šířený elektronický časopis openMagazin. Stáhněte si jeho poslední číslo (nebo jakékoliv jiné).openMagazin

Pro uživatele kancelářského balíku OpenOffice.org jsme připravili Karty rychlé nápovědy. Finančně podporujeme výrobu originálních doplňků pro kancelářský balík, aktuálně jich je již zhruba dvacet. Překládáme linuxový software a propagujeme ho ve školách. Připravujeme pro vás články, hledáme nové autory i nová témata a staráme se o několik webových magazínů.

Sledujte naše aktivity – odebírejte ručně psaný newsletter, kde se dozvíte, co chystáme nebo co jsme realizovali.

Žádné komentáře

Leave a comment

Sorry, you must be logged in to post a comment. Login