Ruský ROSA Marathon staví na Mandriva Linuxu

Ruská společnost ROSA Labs oznámila dostupnost nové distribuce ROSA Marathon 2012 určené firemnímu sektoru. Je založena na technologiích Mandriva Linuxu a výrobce nabízí jeho pětiletou podporu. Trochu překvapivá délka vyplývá z faktu, že společnost si vyvinula platformu, díky které může garantovat stabilní vývoj a údržbu balíčků.

Článek pokračuje

ROSAlabs spoušní noční buildy Mandriva Linuxu

Ruští programátoři ze společnosti ROSAlabs, která se poměrně významně spolupodílí na konečném vzhledu distribuce Mandriva Linux 2011, se rozhodli pro spuštění nové služby uživatelům — ke (v jiných distribucích poměrně oblíbeným) nočním buildům. Z webu společnosti nyní můžete stáhnout instalační ISO obrazy k připravovanému Mandriva Linuxu 2011, které jsou každou noc aktualizovány na nejnovější sestavu balíčků. Jednoduše byste tak měli mít možnost okamžitě nainstalovat nejnovější vývojovou verzi Mandriva Linuxu 2011.

Ti, kteří mají vývojovou větev Mandriva Linuxu 2011 již nasazenou tuto službu neupotřebí — je přeci jednodušší provést aktualizaci 😉 Tuto novinku ocení především testeři, vývojáři a lidé připravující recenze — mohou ověřit, jestli a jak jsou opravovány nejrůznější chyby vždy s jednoduchou instalací.

Přímý link na zrcadlo: