Tisková zpráva – LinuxEXPRES

Ve čtvrtek 11. 11. 2004 vychází další číslo měsíčníku LinuxEXPRES zaměřeného na Linux, volně šiřitelné programy a svobodný software. K tomuto dni bude k dostání bude stáncích distribuční sítě PNS, dále v internetových knihkupectvích Knihy.cpress.cz, Mandrake.cz, Mareček.kup.to, Linuxsoft.cz, Agemsoft.sk a Stinet.sk.

Po úvodním “nultém” čísle věnovaném distribuci Mandrakelinux, které bylo připraveno speciálně pro Invex 2004, uvítají příznivci programového balíku Mozilla hlavní téma čísla, kterým je tento produkt – konkrétně prohlížeč Mozilla Firefox 1.0. V čísle je nejen osmistránková tematické příloha, ale na vloženém CD čtenáři najdou aktuální verze těchto programů pro Linux i Windows.

Z dalšího obsahu listopadového čísla upozorňujeme na recenzi distribuce Ubuntu Linux 4.1, kterou jsme taktéž přiložili na CD, dále pak článek o poštovních klientech pro Linux a také například reportáž o Invexu a Linux Hall 2004. Své si v listopadovém čísle najdou i pokročilejší uživatelé – zejména články o IP sítích nebo CMS serveru Mambo v rubrice Praxe.

1 komentář

  1. kovalja | 11.11.2004 | 08:27 | Odpovědět

    Tak muzu jen potvrdit, ze LinuxEXPRES je k dostani. Dnes rano jsem ho koupil a mam ho pred sebou. Zatim jsem jeste nemel prilis casu se do nej zacist, takze k obsahu nemuzu nic rict, ale podle PDF ukazky jsem dosel k zaveru, ze se obsah PDF a papirove verze trochu lisi 🙂

    Prijemne cteni preje
    kovalja

Leave a comment

Sorry, you must be logged in to post a comment. Login