Všechny Linuxové produkty na jednom místě

QCM oznamuje přechod elektronického obchodu shop.qcm.cz do plného provozu. Shop.qcm.cz je místo, kde naleznete kompletní nabídku komerčních Linuxových distribucí jako Mandrakelinux, SUSE a RedHat. Mimo standardních Linuxových distribucí zde naleznete také aplikace určené pro Linux a s Linuxem spolupracující – například produkty Toltec či VMware. Nabídku doplňují antivirové programy pro Linuxové servery – a to z dílen společností Kaspersky Anti-Virus a Grisoft Anti Virus. Návštěvníci zde najdou také širokou nabídku literatury o Linuxu a OpenOffice. Linuxové příznivce také potěší nabídka reklamních předmětů s Linuxovou tématikou.


Naším cílem je vytvořit elektronický obchod, kde uživatelé linuxu najdou všechen potřebný software na jednom místě a kde si ho mohou pohodlně zakoupit za české koruny. Nabídka bude postupně doplňována a rozšiřována.

Pro příznivce Mandrakelinuxu nabízíme v dubnu 15% slevu na produktu Corporate server 3.0 a Corporate desktop 3.0. Současně také platí zvýhodněná nabídka knih recenzovaných v časopise LinuxEXPRES, a možnost nákupu knihy "Používáme Mandrakelinux 10.1" včetně CD či DVD nosičů již od 350,- Kč včetně DPH.

Žádné komentáře

Leave a comment

Sorry, you must be logged in to post a comment. Login